Vystupující

Safri Duo

Dánská hudební skupina vzniklá roku 1988. Tvoří ji Uffe Savery a Morten Friis, spolužáci z Dánské královské hudební konzervatoře. Oba byli jako hráči na bicí nástroje členy velkých filharmonií, dnes produkují taneční hudbu spojenou s techno rytmy a world music. Výsledkem byla populární „ Play-A-Live (The Bongo Song) „, která se stala jednou z nejpopulárnějších písní v Evropě 2001. Jediný a následující album, Episode II, prodalo jeden milión kusů po celém světě, čímž se Safri Duo stalo mezinárodně úspěšným dánským aktem po Aqua .

Milli Vanilli´s Fab Morvan

Milli Vanilli byla hudební skupina, velmi populární na přelomu 80. a 90. let 20. století. Hrála pop a R&B. Skupinu vytvořil roku 1988 manažer Frank Farian, a to ze dvou zpěváků, tanečníků a modelů: Francouze Faba Morvana a Němce Roba Pilatuse.

Rob Pilatus se mezitím dostal do značných osobních problémů, zapletl se do série přepadení a stal se drogově závislým. Farian mu sice zaplatil léčení, nicméně ještě než bylo combeckové album dokončeno, byl Pilatus 2. dubna 1998 nalezen mrtvý v hotelovém pokoji ve Frankfurtu, patrně předávkován drogami. Fab Morvan se dodnes pohybuje na hudební scéně, se střídavými úspěchy. Roku 2003 vydal své první sólové album pod názvem Love Revolution.

Haddaway

Alexander Nestor Haddaway, více známý pod svým uměleckým jménem Haddaway, je trinidadský zpěvák. Nejvíce je známý pro svůj celosvětový hit „What Is Love“ z roku  1993. Je to jedna z nejznámějších  eurodance písní na světě a také je 62. nejprodávanějším singlem. Jeho ostatní hity jako Life, I Miss You, Rock My Heart, Fly Away se v hitparádě umístily v Top 10.

La Bouche

La Bouche je německé taneční duo založené Frankem Farianem ve Frankfurtu v roce 1994  známé především pro své hity z poloviny devadesátých let jako „Be My Lover„, „Sweet Dreams„, „Fallin‘ in Love„, „I Love to Love“ a  „Tonight is the Night„. Skupinu původně tvořila zpěvačka a později úspěšná sólistka  Melanie Thornton (tu posléze nahradila Natascha Wright) a rapper  Lane  McCraye. Dvojice zabodovala v roce 1995 hned svým prvním songem „Be My Lover„.

Masterboy & Beatrix Delgado

Masterboy je německá eurodance hudební skupina, která vznikla začátkem 90. let 20. století. Měla velký úspěch v Evropě, Asii, Oceánii a Jižní Americe v 90. letech. Patří mezi reprezentující skupiny 90. let stylu „high energy“. Mezi jejich známé skladby patří „Anybody„, „Everybody Needs Somebody„, „I Got To Give It Up„, „Feel The Heat Of The Night„, „Is This The Love“ a „Generation Of Love„.

Londonbeat

Londonbeat je americká R&B skupina založená v roce 1987 v Londýně. Tvořili ji Američané  Jimmy Helms a George Handler, Jimmy Chambers z Trynidadu a multiinstrumentalista  Willy M (William Henshall). Největší hity měli na počátku 90. let, kdy kariéru nastartovali v Holandsku písní „There’s A Beat Going On“ a ta se dostala v žebříčku do první desítky. Hned potom si podmanili anglický žebříček písní 9 A. M. a zřejmě nejvíce známou skladbou I’ve Been Thinking About You se dostali až na 1. místo na Britských ostrovech. Poslední album „Gravity“ vydali v roce 2004. Současný tým tvoří Jimmy Helms, Jimmy Chambers a Charles Pierre.

The Outhere Brothers

Duo The Outhere Brothers, složené z textaře Keitha „Malika“ Mayberryho a producenta/remixera Lamara „Hula“, vzniklo v Chicagu v roce 1987. Skupina debutovala v roce 1995 se singlem Boom Boom Boom, který vedl v žebříčkách popu ve Spojeném království po dobu čtyř týdnů a prodalo se více než milion nahrávek po celé Evropě.

S následujícím singlem Do not Stop („Do not Stop Wiggle Wiggle“) se opět dostali na první místo žebříčku v Britanii. The Outhere Brothers se zároveň stali třetím interpretem, kterému se v historii Spojeného království podařilo umístit v TOP žebříčku s prvními dvěma nahrávkami. Album 1 polish 2 biscuits and Fish Sandwich“, které vyšlo v roce 1995, následovalo album The Party Album“.  Třetí album skupiny The Outhere brothers  The Other Side“ vyšlo roku 1997.