Vystupující

CAUGHT IN THE ACT

Legendární kultovní boyband ➜ CAUGHT IN THE ACT jsou znovu na turné a zavítají na náš festival . Chlapecká skupina z devadesátek Caught in the Act s více než 12 miliony prodaných desek po celém světě.

C - BLOCK

Německá hip hop skupina z 90.let, která získala platinovou desku za prodej svých singlů po celém světě.
Tato světově populární kapela s hity “So Strung Out, Time Is Tickin’ Away, Everything’s Good” a další patří ke skladbám, které ovládali hitparády.

666

Německá dvojice 666, která se ve druhé polovině 90. let stala hitem, se po dlouhé pauze konečně vrátila ve velkém stylu. 
Píseň EXIT THE ARENA, první plod jejich obnoveného partnerství, rozhodně stála za čekání. Odvážně spojuje původní zvuk 666 se současnou hudbou.
V devadesátých letech prorazila skupina 666 po celém světě s hity jako D.E.V.I.L. a ALARMA nebo PARADOXX.
Jejich infekční směs tvrdého trance a Euro techno s nezapomenutelným hlasem jim zajistila obrovský úspěch po celém světě.
  

BONEY M.

Boney M za svoji kariéru získali celkem 42 zlatých, 50 platinových a 50 stříbrných desek a prodali 150 milionů disků. V roce 1978 byli jednou z prvních západoevropských skupin, které mohly oficiálně vystoupit v Sovětském svazu. Na pozvání tehdejšího sovětského vůdce Leonida Brežněva vystoupili přímo na Rudém náměstí, přestože jejich velký hit Rasputin se kvůli textu nedočkal v bývalém Sovětském svazu vydání.

CAPPELLA

Eurodance italská skupina, která vznikla roku 1987. Za svou éru existence prošla řadou změn sestav. V roce 2013 se o comeback postaral původní producent Gianfranco Bortolotti s novými členy, a to s manželským párem – Lis Birks jako zpěvačka a Marcus Birks jako rapper.