Vystupující

666

Německá dvojice 666, která se ve druhé polovině 90. let stala hitem, se po dlouhé pauze konečně vrátila ve velkém stylu. Píseň EXIT THE ARENA, první plod jejich obnoveného partnerství, rozhodně stála za čekání. Odvážně spojuje původní zvuk 666 se současnou hudbou. V devadesátých letech prorazila skupina 666 po celém světě s hity jako D.E.V.I.L. a ALARMA nebo PARADOXX. Jejich infekční směs tvrdého trance a euro techno s nezapomenutelným hlasem jim zajistila obrovský úspěch po celém světě.

Loona

Loona, vlastním jménem Marie-Jose Van Der Kolk (* 16. září 1973 Ijmuiden, Nizozemsko) je nizozemská zpěvačka, tanečnice a skladatelka. Její první hit byl Bailando v roce 1998, následovaly například písně Vamos a la playa nebo El Tiburon, ParaPaPaPaPa, Mamboleo, Latino Lover, Policia, Uh La La La, Hijo de la Luna, Viva el amor, Angel a Rhythm of the night. Její manžel je DJ Sammy, s nímž má dceru jménem Safira María (*2005). Loona se svým manželem nazpívala píseň Rise Again v roce 2004 v době kdy byla těhotná.

DJ Quicksilver

Po 4. létech se na Oldies festival vrací světoznámí DJ Quicksilver. DJ, který vás dostane do té správné atmosféry 90.let.

𝐂𝐑𝐘𝐒𝐓𝐀𝐋 𝐖𝐀𝐓𝐄𝐑𝐒

Na tuhle skvělou zpěvačku se můžete těšit příští rok. Multiplatinová zpěvačka, skladatelka, producentka, průkopnice, legenda taneční hudby Crystal Waters byla časopisem Billboard označena za jednoho z nejúspěšnějších umělců taneční hudby v historii Billboard Dance Music Chart.