Vystupující

666

Německá dvojice 666, která se ve druhé polovině 90. let stala hitem, se po dlouhé pauze konečně vrátila ve velkém stylu. Píseň EXIT THE ARENA, první plod jejich obnoveného partnerství, rozhodně stála za čekání. Odvážně spojuje původní zvuk 666 se současnou hudbou. V devadesátých letech prorazila skupina 666 po celém světě s hity jako D.E.V.I.L. a ALARMA nebo PARADOXX. Jejich infekční směs tvrdého trance a euro techno s nezapomenutelným hlasem jim zajistila obrovský úspěch po celém světě.

Největší hity:
Paradox
Amokk
Alarma
Bomba
Super Duper Fly

Loona

Loona, vlastním jménem Marie-Jose Van Der Kolk (* 16. září 1973 Ijmuiden, Nizozemsko) je nizozemská zpěvačka, tanečnice a skladatelka. Její první hit byl Bailando v roce 1998, následovaly například písně Vamos a la playa nebo El Tiburon, ParaPaPaPaPa, Mamboleo, Latino Lover, Policia, Uh La La La, Hijo de la Luna, Viva el amor, Angel a Rhythm of the night. Její manžel je DJ Sammy, s nímž má dceru jménem Safira María (*2005). Loona se svým manželem nazpívala píseň Rise Again v roce 2004 v době kdy byla těhotná.

Největší hity:
Badam
Bailando
Parapapapapa
Vamos a la playa
Hijo De La Luna

DJ Quicksilver

Po 4. létech se na Oldies festival vrací světoznámí DJ Quicksilver. DJ, který vás dostane do té správné atmosféry 90.let.

Největší hity:
Free
I Have A Dream
Equinoxe 4
Planet Love
Cosmophobia

𝐂𝐑𝐘𝐒𝐓𝐀𝐋 𝐖𝐀𝐓𝐄𝐑𝐒

Na tuhle skvělou zpěvačku se můžete těšit příští rok. Multiplatinová zpěvačka, skladatelka, producentka, průkopnice, legenda taneční hudby Crystal Waters byla časopisem Billboard označena za jednoho z nejúspěšnějších umělců taneční hudby v historii Billboard Dance Music Chart.

Největší hity:
Gypsy Woman (She’s Homeless)
100% Pure Love
Makin Happy
What I Need

Dario G

Dario G je umělecké jméno anglického trance/ dance hudebníka Paula Spencera. Původně byla Dario G trojice, která pocházela z Anglie, jejich největším hitem je skladba Sunchyme z roku 1997, která dosáhla 2. místo v žebříčku UK Singles chart a 1. místo v americkém žebříčku Hot Dance CI.

Největší hity:
Sunchyme
Carnaval De Paris
Voices
Dream to me
Say What’s On Your Mind

𝐒𝐘𝐋𝐕𝐄𝐑

S novým rokem 2023 vám představujeme dalšího vystupujícího. 𝐒𝐘𝐋𝐕𝐄𝐑 je belgická eurodance a popová skupina, kterou původně tvoří hlavní zpěvačka 𝐒𝐢𝐥𝐯𝐲 𝐃𝐞 𝐁𝐢𝐞 a klávesista/skladatel 𝐖𝐨𝐮𝐭 𝐕𝐚𝐧 𝐃𝐞𝐬𝐬𝐞𝐥. Nejznámějšími hity jsou především. „Forever in Love“ „Turn The Tide“. Jde o opravdové taneční pecky, které jsou nejhranějšími písničkami v celé řadě rádií a v hitparádách.

Největší hity:
Turn The Tide
Forever In Love
Livin‘ My Life
Forgiven
Skin

JENNY BERGGREN from ACE OF BASE

Máme tady sedmou vystupující! Je to Jenny Berggren. Z hvězdné skupiny ACE OF BASE, k nám přijede jen jedna ze zpěvaček skupiny, což nás velice mrzí. Věříme, že si společně tuto skvělou zpěvačku v Ostravě užijeme. Děkujeme VÁM VŠEM za přízeň. 𝐉𝐞𝐧𝐧𝐲 𝐁𝐞𝐫𝐠𝐠𝐫𝐞𝐧je jednou ze dvou zpěvaček švédské popové skupiny Ace of Base, která již patří k legendám 90.let. Tento taneční projekt díky hitům “Happy nation, All for you, All that she wants, Living in Danger, Beautiful Life” se stala jednou z nejznámějších kapel 90.let vůbec.

Největší hity:
Beautiful Life
All That She Wants
Never Gonna Say I’m Sorry
Here I Am
Free me