Vystupující

CAUGHT IN THE ACT

Legendární kultovní boyband ➜ CAUGHT IN THE ACT jsou znovu na turné a zavítají na náš festival . Chlapecká skupina z devadesátek Caught in the Act s více než 12 miliony prodaných desek po celém světě.

C - BLOCK

Německá hip hop skupina z 90.let, která získala platinovou desku za prodej svých singlů po celém světě.
Tato světově populární kapela s hity “So Strung Out, Time Is Tickin’ Away, Everything’s Good” a další patří ke skladbám, které ovládali hitparády.

CAPPELLA

Eurodance italská skupina, která vznikla roku 1987. Za svou éru existence prošla řadou změn sestav. V roce 2013 se o comeback postaral původní producent Gianfranco Bortolotti s novými členy, a to s manželským párem – Lis Birks jako zpěvačka a Marcus Birks jako rapper.

BONEY M.

Boney M za svoji kariéru získali celkem 42 zlatých, 50 platinových a 50 stříbrných desek a prodali 150 milionů disků. V roce 1978 byli jednou z prvních západoevropských skupin, které mohly oficiálně vystoupit v Sovětském svazu. Na pozvání tehdejšího sovětského vůdce Leonida Brežněva vystoupili přímo na Rudém náměstí, přestože jejich velký hit Rasputin se kvůli textu nedočkal v bývalém Sovětském svazu vydání.

t.A.T.u. - LENA KATINA

Narodila se v Moskvě. Její rodiče jsou Inessa Katinová a otec Sergej Katin, producent ruské pop music. Již v dětském věku ji otec přihlásil do uměleckých a sportovních kroužků. Na základní škole byla pouze jeden rok, poté se rozhodla přestoupit na základní uměleckou školu a začala hrát na klavír. V 10. letech začala vystupovat se skupinou Avenue, kde zpívala tři roky. Ve 13 letech úspěšně absolvovala hudební konkurz se španělskou písní a byla obsazena jako zpěvačka skupiny Něposedy. Na již zmíněném konkurzu se setkala s Julií Volkovou a staly se výbornými kamarádkami. Po roce opustila skupinu Něposedy z důvodu vnitřních nepsaných pravidel, který určuje, že věk členů nepřesahuje 14 let. V 15 letech opět úspěšně prošla hudebním konkurzem pro ruský popový projekt. Jako druhou členku projektu porota vybrala Julii Volkovou se kterou v roce 1999 utvořila popové duo t.A.T.u.. Toto duo se proslavilo po celé Evropě. I když se v roce 2008 obě členky dua rozhodly vydat na sólovou dráhu, ve skupině Tatu spolupracují stále.

Shaun Baker

Shaun Baker tvořící ve stylu dance je DJ pocházející ze severu Velké Británie, ale již přes 20 let žije v Německu. V téže době hraje po celosvětové klubové scéně. Hudbu tvoří společně se svým přítelem a partnerem Sebastianem Wolterem. Tato spolupráce dala tanečnímu světu hity jako „Xplode 2“, který se pravidelně umísťoval na prvním místě v každé německé taneční hitparádě. Další singl „Push“ (rovněž taneční a prodejní hit) a „Bakerman“ vznikly za spolupráce Laida Backa z Dánska. Další singl nazvaný „V.I.P.“ byl vydán v únoru 2007 a jeho poslední záležitost Hey Hi Hello byla vydána v létě 2008. V roce 2008 použil písničku z filmu Tři oříšky pro Popelku od Karla Svobody a předělal jí. Její název je Could you, would you, should you.

PŘEKVAPENÍ